تبدیل تاریخ

نوع تقویم
هجری شمسی
سال کبیسه است
یک‌شنبه
03 تیر 1403
1403/04/03
هجری قمری
الأحد
١٧ ذو الحجة ١٤٤٥
١٤٤٥/١٢/١٧
میلادی
Sunday
23 June 2024
2024/06/23

تبدیل تاریخ به یکدیگر

اصولا اگر با وب سایت و کارهایی که نیاز به تاریخ داشته باشند، سرکار داشته باشید، احتمالا با فیلدهایی برای مشخص کردن تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و... رو به رو شده‌اید. تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و تبدیل تاریخ میلادی به شمسی را با وب سایت و اپلیکیشن بادصبا به راحتی انجام دهید.

امکانات تبدیل تاریخ در وب سایت بادصبا

وب سایت بادصبا تبدیل تاریخ را به صورت آنلاین برایتان فراهم آورده است. تبدیل تاریخ شمسی به میلادی تبدیل تاریخ شمسی به قمری تبدیل تاریخ میلادی به شمسی تبدیل تاریخ میلادی به قمری تبدیل تاریخ قمری به شمسی تبدیل تاریخ قمری به میلادی تبدیل تاریخ قمری به میلادی با انتخاب تاریخ مورد نظر و نوع تبدیل آن می‌توانید تاریخ مورد نظر خود را به دست آورید.

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

تاریخ شمسی، تقویم رسمی کشور ایران است. برای محاسبه و تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می‌توانید تاریخ مورد نظر خود را در باکس وب سایت بادصبا مشخص کنید تا مقدار معادل آن در تاریخ میلادی مشخص شود. از تبدیل تاریخ شمسی به میلادی برای تبدیل تاریخ تولد به میلادی، تبدیل تاریخ صدور گواهینامه به میلادی، تبدیل تاریخ ازدواج به میلادی برای گرفتن پاسپورت، ترجمه کردن مدارک، استفاده در قراردادهای بین المللی و... استفاده می‌شود. با استفاده از مبدل تاریخ شمسی به میلادی به راحتی می‌توانید برای کارهای بین المللی و موارد نام برده شده تاریخ شمسی خود را به تاریخ میلادی تبدیل کنید.

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

تقویم میلادی یکی از رسمی‌ترین تقویم‌ها در اکثر کشورهای دنیا است. شما به راحتی می‌توانید با مشخص کردن تاریخ میلادی مورد نظر خود اقدام به تبدیل تاریخ میلادی به شمسی کنید. مبدل تاریخ آنلاین میلادی به شمسی بادصبا به شما کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاریخ میلادی خود را به تاریخ شمسی تبدیل کنید.