معرفی تقویم اذان‌گو بادصبا

پخش اذان و هشدار قبل یا بعد اذان
کاربر میتواند ضمن فعالسازی هر یک از اذان ها، موذن را نیز انتخاب کند. علاوه بر این، تنظیم هشدار به همراه صوت مدنظر از امکانات قابل توجه این بخش میباشد.
یادداشت و یادآوری
به کمک برنامه بادصبا، کاربر میتواند یادداشت مدنظر را به همراه هشدار یادآوری ثبت کرده و حتی تکرار را برای آن تعریف نماید. امکان پشتیبان گیری از یادداشت ها و بازیابی آنها از دیگر ویژگی های این بخش است.
ابزارهای اسلامی
در آخرین نسخه برنامه، بخشی به نام "ابزارهای اسلامی" اضافه شده است که شامل آیتم های مذهبی که در زیر نوشته شده، میباشد.
  • قرآن
  • اعمال و ادعیه روز
  • نهج البلاغه
  • قبله نما
  • ختم قرآن و ذکر
  • رکعت شمار
  • نماز قضا
  • ذکرشمار
تغییر پوسته
یکی از امکاناتی که کاربران، تمایل به برخورداری بادصبا از آن را دارند، وجود تم های مختلف است. در حال حاضر چندین تم در برنامه قرار داده شده و کاربران میتوانند به دلخواه اقدام به تغییر تم برنامه نمایند.
شیفت کاری
بسیاری از افراد بنا به وضعیت شغلی که دارند ، مشاهده شیفت کاری در سریع ترین زمان، برای آنها اهمیت بالایی دارد. بادصبا این امکان را نیز در اختیار کاربران قرار داده و افراد میتوانند ضمن تعریف شیفت کاری خود، آن را از تاریخ مدنظر فعال و در صفحه تقویم برنامه بادصبا، مشاهده نمایند.
مناسبت ها
در صورتی که برای یک روز مناسبتی وجود داشته باشد، در صفحه اصلی برنامه (صفحه تقویم) قابل مشاهده بوده و کاربران میتوانند با ورود به بخش "مناسبت ها"، مناسبت های هر ماه را به طور جداگانه ملاحظه نمایند و با ضربه روی آن مناسبت، به تاریخ مربوطه هدایت شوند
گنجینه
در این بخش امکانات متنوعی برای سلیقه های مختلف گنجانده شده است. "پخش زنده" اماکن مقدس، "ویدیوهای" مربوط به دسته بندی های مختلف،" رادیو" و مشاهده برنامه "برنامه های تلویزیونی"، اطلاعات مربوط به اپراتورها، بانک ها، راهنمایی و رانندگی و ... و در نهایت به بخش فصلی که در هر نسخه تغییر میکند، میتوان اشاره کرد. در این بخش با توجه به بازه زمانی، پیامک های مختص آن و عناوینی مثل "سفر" و ... درج میگردد.
نوار اعلان
با نصب برنامه بادصبا، تاریخ شمسی/میلادی/قمری جاری در نوار اعلان، قابل مشاهده بوده و همچنین امکان نمایش اوقات شرعی و مناسبت های روز نیز وجود دارد.
اطلاعیه
بنا به مناسبت ها و یا رویدادهای مختلف، اطلاعیه های مختلفی برای کاربران ارسال میگردد. ضمن اینکه کیفیت محتوای پیام های ارسالی از نکاتی است که مدنظر مجموعه بادصبا میباشد. جهت رضایت حداکثری افراد، امکان غیرفعال سازی آن نیز وجود دارد.