دربــــاره تقویم بـادصبـــــا


سال 88 وقتي بناي تقویم بادصبا را با انگيزه ترويج فرهنگ نماز خواني بنا نهاديم به تنها چيزي که فکر ميکرديم تحقق هدفمان بود. روزها پيش مي رفت و مشتاقان اين محصول بيشتر و بيشتر مي شدند 100.000، 1.000.000 ، ... و حال 8.000.000 کاربر وفادار. تقویم بادصبا بزرگ و بزرگ تر شد و کم کم رسم عده ي بسياري شد که طنين اذان را از باد صبا بشنوند.


در طي اين سال ها به مرور زمان قابليت هاي کاربردي و رسانه اي بسياري به تقویم بادصبا اضافه شد که وجوه کاربردي ديگري علاوه بر تقويم اذان‌گو به تقویم بادصبا افزود بگونه‌اي که با توجه به ضريب نفوذ تقویم بادصبا در جامعه و جايگاه و اعتبار مردمي آن ، بستري جذاب و پر قدرت جهت اطلاع رساني و ارائه خدمات به مردم محسوب مي گردد.


حال تقویم بادصبا با پيشينه 8 ساله خود مورد عنايت و حمايت بسياري از کاربران قرار گرفته و بعنوان يک اپليکيشن مردمي رايگان که در لحظات بسياري و بويژه لحظات معنويشان، همراه آنها است، بار توقعات و مسئوليت هاي اجتماعي و فرهنگي بسياري را بدوش مي کشد.


ما همچنان در وهله اول با توکل به عنايات حضرت حق باريتعالي و پس از آن با اتکا به سرمايه اصلي خود يعني اعتبار و حمايتهاي معنوي مردمي و با انرژي مضاعف، بدون حمايت و وابستگي به هيچ نهاد و موسسه اي، عزممان را عاشقانه براي توسعه تقویم بادصبا جزم کرديم.


از تمامي عزيزاني که در اين راه مارا همراهي کرده‌اند و ان شاءالله خواهند نمود ضمن قدرداني، خواهشمنديم با ارائه نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود ما را در امر توسعه و رفع نواقص اين محصول ياري رسانند.


پيروز باشيد
موج همراه

افــتــخـــارات کســب شــده تقویم بــادصبـــا

  • تقدیر شده توسط کافه بازار به عنوان پرنصب ترین و محبوب ترینهای تقویم در سال 1393
  • رتبه نخست در میان کلیه نرم افزارهای فارسی کافه بازار از نگاه مخاطب
  • رتبه اول بخش نرم افزارهاي فرهنگي جشنواره پرديس دانشگاه صنعتي شريف

تقویم بـادصبـــــا در رســـانـه‌ها

برنامه تقویم بادصبا، یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های مربوط به دسته بندی تقویم‌های اسلامی است که اکثر ما آن را با قابلیت پخش اذان خودکار میشناسیم و به یاد می‌آوریم.
در زمان‌های نه چندان دور برای مطلع شدن از وقت نماز و شنیدن صدای اذان، یا باید گوش‌مان را به سمت بلندگوی مسجد محل تیز می‌کردیم،
در تقویم بادصبا شما می توانید با انتخاب یکی از 1235 شهر موجود به عنوان موقعیت خود، به تمام ویژگی های اپ در زمینه اوقات شرعی، مثل اذان خودکار دسترسی داشته باشید
برای مطلع شدن از وقت نماز از چه راهی استفاده می‌‌کنید: بلندگوی مسجد، صدای رادیو یا اخبار تلویزیون؟ .
تقویم بادصبا یک اپلیکیشن محبوب در کافه بازار است که امکانات ویژه ای در زمینه تقویم، برنامه ریزی و همچنین اعمال شرعی را ارائه می کند.
اپلیکیشن تقویم بادصبا زمان را در اختیار ما قرار میدهد. هرآنچه که شما در مورد زمان و تاریخ بخواهید به آسانی در دستان شما قابل تنظیم است.
تقویم اذان‌گوی بادصبا نرم‌افزاری است که با ثبت آمار دانلود ۱,۶۰۰,۰۰۰ نفر در اندروید توانسته یکی از بی رقیب ترین تقویم‌ها در بین مردم باشد. با نقد و بررسی این نرم‌افزار همراه ما باشید
“تقویم اذان‌گو بادصبا” شما کمک میکند زمان را در دست داشته باشید. با ما همراه شوید تا این اپلیکیشن اندرویدی را نقد و بررسی کنیم