1395/12/29 1,042,867

کسب جایگاه نخست "تعداد نظرات و آراء مردمی"

افتخاری دیگر برای بادصبا

افتخاری دیگر برای بادصبا

خانواده محترم بادصبا
يک سال ديگر گذشت ... سالي که بادصبا هفتمین سال از عمر خود را گذراند و موفق به تشکيل يک خانواده بيش از 7ميليون و چهارصد هزار نفري شد.

همانطور که مستحضريد بادصبا سال 95 را با بيش از 5 ميليون مخاطب آغاز نمود و با نگاهي متمرکزتر و تغييراتي جديتر در انديشه و ساختار خود و همچنین تحکیم ارتباط با مخاطبان این محصول، موفق به جذب بيش از 2 ميليون کاربر جديد گشت که اين براي يک محصول 7 ساله بسیار ارزشمند مي باشد.

در مسیری که برای رشد خود ترسیم کرده ایم حضور پرشور و حمایت های بی دریغ شما عزیزان و تمام کسانی که به هر عنوانی در این مسیر به ما انرژی و شور و شوق ادامه راه دادند، همیشه والاترین انگیزه برای ادامه مسیر ما بوده و خواهد بود. تمام کاربرانی که از فرسنگ ها فاصله با ما در اقصی نقاط ایران عزیزمان با درج نظرهای خود ما را حمایت کردند و یا تمامی فعالین حوزه نماز اعم از سازمانها، موسسات، رسانه ها و مؤذنین عزیزی که بسترهای فرهنگی مناسب در این حوزه را ایجاد و یا توسعه می بخشند، سهم بسزایی در رشد بهتر فعالین عرصه نماز فراهم نموده اند و خواهند نمود.

این بار نیز دستاورد این حمایتها و انرژی های دور و نزدیک بر این شد که در میان هزاران نرم افزار رنگارنگ موجود در ایران، تقویم اذان گو بادصبا برای اولین بار در ایران مفتخر به دریافت "بالاترین آمار درج رای" گردد که این تعداد نظر با اختلاف 50 درصدی با نرم افزارهای بعدی می باشد.

آری نرم افزار بادصبا موفق به دریافت بیشتر از یک میلیون و دویست هزار رای در مارکت ها شده است که این میزان توجه و اعتماد به یک نرم افزار فرهنگی مذهبی واقعاً جای مباهات دارد. چرا که این 1,200,000 رای ریشه در اعتماد و توجه یک میلیون و دویست هزار انسان علاقمند در این حوزه دارد و قطعاً راه را بیشتر از این برای ایجاد و توسعه ظرفیت های فرهنگی مذهبی جدیدی باز خواهد کرد.

قطعاً ما بر این باوریم که این امتیاز، ماحصل لطف خداوند مهربان، حمایت شما عزیزان و تمام فعالین این حوزه نماز رقم خورده است و امیدواریم بتوانیم در ادامه این راه نیز، پویاتر و توانمندتر از گذشته گام برداریم.

دانلود نسخه بهار 96

خواهشمنديم در جهت اعلام حمايت از تثبيت جايگاه و توسعه نرم افزار و معرفي هرچه بهتر آن به ديگر هموطنان عزيز با درج نظرات خود در بخش نظرات نرم افزار بازار به ما دلگرمي و شور بيشتري اعطاء نماييد و با ارسال انتقادات و پيشنهادات سازنده از طريق بخش نظرات نرم افزار بادصبا ما را در توسعه و ارائه خدمات بهتر ياري رسانيد.

بر ما سالي گذشت و بر زمين گردشي و بر روزگار حکايتي.
اميد که آن کهنه رفته باشد به نکويي و اين نو همي آيد به شادي.

سال نو پيشاپيش مبارک
موج همراه
اسفند سال 1395

آخرین اطلاعیه‌ها
فاطمه(س) کتاب پر از عطر محمد برای تفسیر آل طه است
فاطمه(س) کتاب پر از عطر محمد برای تفسیر آل طه است

«روز مادر» فرصت تبیین بینش فاطمی است

ادامه اطلاعیه
آخر هفته شاد با بادصبا
آخر هفته شاد با بادصبا

تعطیلات آخر هفته کمدی ببینید

ادامه اطلاعیه
نفخ مشکلی بزرگ یا کوچک؟
نفخ مشکلی بزرگ یا کوچک؟

نفخ‌های پیاپی را جدی بگیریم

ادامه اطلاعیه
اطلاعیه‌های پیشنهادی
استخدام در شرکت موج همراه
استخدام در شرکت موج همراه

انتخاب اکنون شما، آینده شما را می سازد

ادامه اطلاعیه
بخش ویژه رمضان
بخش ویژه رمضان

دعای روز ، مدیریت نماز قضا، برنامه های تلاوت قرآن و ...

ادامه اطلاعیه
برنامه ریزی برای نوبت های کاری
برنامه ریزی برای نوبت های کاری

معرفی بخش شیفت کاری

ادامه اطلاعیه
نسخه جدید بادصبا بهار 97
نسخه جدید بادصبا بهار 97

چند قدم مانده هنوز به خط پایان گردش هر ساله مان گرد خورشید

ادامه اطلاعیه