باب النعیم، مفاتیح الجنان با قابلیت صوتی

زیارت اهل قبور در شب جمعه
1397/5/11
830197

خانواده عزیز بادصبا

شب و روز جمعه تابستانی تان بخیر و شادی.
همانطور که می دانیم زیارت اهل قبور در شب های جمعه امری بسیار پسندیده است، خوب است که با یادی از نام و خاطره ها آن ها روحشان را شاد کرده و با هدیه از فاتحه و صلوات دلشان را.
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ـ در بيان حكمت زيارت قبور می فرمایند آنها را زيارت كنيد؛ زيرا اين كار، موجب بى رغبتى به دنيا و يادآورى آخرت مى شود.


شب و روز جمعه نسبت به مابقی روزهای هفته فضیلت و برتری دوچندانی دارد.
در این خصوص نیز حدیثی از پیامبر اکرم برایتان نقل می کنیم: روز جمعه، سرور روزهاست. در اين روز، خداوند خوبى ها را دو چندان مى كند و بدى ها و گناهان را مى زدايد و درجات را بالا مى برد و دعاها را مستجاب مى كند و رنج و اندوه ها را برطرف و حاجت هاى بزرگ را برآورده مى سازد. اين روز، روز افزونى و فراوانى است. در اين روز، خداوند بسيارى را از آتش مى رهاند و آزاد مى كند. احدى از مردم در اين روز دعا نمى كند ـ به شرط آن كه حق و حرمت آن را بشناسد ـ ، مگر آن كه بر عهده خداوند عز و جل است كه او را از رهيدگان و آزاد شدگان از آتش قرار دهد.
برای این روز عزیز اعمال و مناجات های دلنشین زیادی در مفاتیح الجنان وجود دارد:

دعای سمات 

 این مجموعه با تکیه بر سال ها تجربه ی موفق در زمینه نرم افزارهای مذهبی، نسخه ای دیجیتال از مفاتیح الجنان به نام ((باب النعیم)) را در اختیار شما همراهان می گذارد که دارای قابلیت های زیر است:* دسترسی به محتوای مفاتیح الجنان با قابلیت صوتی برای کلیه ادعیه و زیارات همراه با صداهای بسیار دلنشین و گوشنواز مداحان بصورت انتخابی و متناسب با سلیقه مخاطب
* دسترسی آسان به ادعیه و ذکرهای روزانه و ایجاد میانبر بر روی صفحه اصلی گوشی همراه
* ذکر شمار
* امکان ایجاد ختم ذکر گروهی و دعوت از دوستان برای مشارکت

امیدواریم با یاری خداوندگار مهربان و همراهی شما دوستان در مسیر پیشرو به آن جایی برسیم که باید ...

لینک دانلود باب النعیم

بادصبا
همراز سحرخیزان، همراه برنامه ریزان


الكافي : ج 3 ص 414 ح 5